Plan na ten rok – wybielenie zębów

17 Maj

Niektórzy planują odchudzanie, niektórzy cha skończyć studia, znaleźć lepszą racę, zacząć biegać czy chodzić na siłownię, a ja sobie zaplanowałam, ze od tego roku moje zęby będą bielsze, a mój uśmiech o wiele bardziej oszałamiający. Dlatego zaplanowałam sobie waśnie zabieg wybielania zębów! Już mam na to zaoszczędzoną odpowiednia sumkę, jeszcze tylko zastanawiam się w której z klinik przeprowadzić ten zabieg, ale na pewno juz w tym miesiącu podejmę decyzję i udam się do niej. Dlaczego chcę mieć białe zęby? Cóż – kto by nie chciał!

Jak zadbać o białe zęby?

A u mnie to było tak, że nigdy nie byłam w stu procentach zadowolona z mojego uśmiechu – niestety nie zostałam obdarzona naturalną bielą zębów i zawsze nad tym ubolewałam – ogólnie jestem zadowolona z mojego wyglądu – z włosów, twarzy, figury – zawsze o siebie dbałam i wyglądałam dobrze, ale jednak do zdjęć nigdy nie pozowałam z uśmiechem od ucha do ucha odsłaniającym zęby, o po prostu się ich wstydziłam. pasty wybielające, domowe sposoby na wybielanie zębów i poprawienie koloru zębów – ach nic z tego! Kliknij tutaj i dowiedz się jak wybielić zęby w domu. Niestety na moje zeby nic nie działa i juz powoli zaczęłam się oswajać z myślą, ze no cóż – został mi juz smutny uśmiech bez ząbków do końca życia.

Porady specjalistów

wybielone zębyAle ostatnio porozmawiałam o tym z moją dentystką do której mam dozgonne zaufanie – byłam na wizycie kontrolnej i dentystka pochwaliła mnie za wzorcowy stan moich zębów – ja wówczas tylko westchnęłam i pożaliłam się na niezadowalający odcień moich zębów – wówczas opowiedziała mi o zabiegu laserowego wybielania zębów i wiecie co – przekonała mnie! Nie jest to co prawda tani zabieg, ale ja naprawdę jestem w stanie sporo zapłacić i w zasadzie wszystko bym dała, by w końcu mieć ładniejszy uśmiech. Id razu wiedziałam, ze zrobię to i będę miała jeszcze do końca tego roku wzorcowy, piękny uśmiech. Na szczęście dzisiejsze metody są tak dobre, że nie niszą szkliwa, bo przecież kiedyś to bywało z tym różnie, dlatego raczej wielu stomatologów raczej odradzało takie zabiegi.

Zabieg wybielania zębów

Naprawdę nie mogę się teraz doczekać jak już będzie po! Sam zabieg podobno nie trwa długo i nie jest w ogóle bolesny, całe poświęcenie to tak naprawdę tylko te wydanie pieniądze, ale cór to takiego – biały i prawdziwie hollywoodzki uśmiech jest przecież bezcenny! A może ktoś z was już miał taki zabieg? Jeżeli tak, to z chęcią posłucham waszych wybielających opowieści – na co zwrócić uwagę przy wyborze kliniki??? Ja niby ma polecona, ale jak juz wspominałam – ostateczna decyzja wciąż nie została podjęta gdzie się wybiorę.